facebook
Największa baza atrakcji na imprezy w polsce
Kule wodne wynajem Zobacz większe

Kule wodne

Nowość

Kule wodne to świetna zabawa na wodzie!

Więcej szczegółów

ZADZWOŃ TERAZ Napisz do nas Pobierz cennik

Opis

Długość 2
Ilość osób 1

Więcej informacji

Kule wodne wynajem

Kula wodna? Cóż to takiego? To wspaniały pomysł na aktywne spędzanie czasu przepełnione radosną zabawą. Niesamowite wrażenia i niezapomniana przygoda – to wszystko dzięki kulom wodnym, wykorzystywanym na jeziorach, stawach czy w basenach. To ostatnio bardzo modna zabawa, organizowane są nawet wyścigi w kulach wodnych. To świetny sposób na spędzenie czasu z rodziną, przyjaciółmi. Kule wodne pojawiają się prawie na każdym festynie. Wystarczy rozłożyć dość dużego rodzaju basen, bądź wykorzystać istniejący akwen. Kule wodne są bezpieczne. Dobrze zabezpieczone, jeszcze nigdy nie zagroziły bezpieczeństwu użytkowników.

Kolorowe kule wodne na przyjęcia

Oprócz super zabawy, kule wodne są świetną ozdobą – kolorowe, duże, robią wrażenie. A do tego są okazją do potrenowania. W kulach wodnych ćwiczymy koordynację ruchową, trenujemy mięśnie. Zabawa w chomika z pewnością wprawi Was w przyjemny nastrój. Kula wodna przypomina chomiczy chodzik, działa na podobnej zasadzie, choć jest znacznie bardziej miękka przez fakt, że przeznaczona jest do toczenia się po akwenie wodnym. Pierwszy krok po wejściu do kuli jest bardzo trudny, ciężko złapać równowagę i oswoić się z nowym sposobem chodzenia. Jednak z czasem nabywamy umiejętności, by sobie świetnie poradzić z tym zadaniem. Pojawia się wtedy satysfakcja z dobrze wykonanego zadania!

Kule wodne na wynajem – oferta na festyny, pikniki, prywatne przyjęcia

To świetna zabawa na spotkanie firmowe, rodzinne, czy na duże festyny. Oferujemy wynajem kul wodnych, w tym także basenu. Pomagamy w zabezpieczeniu miejsca zabawy. Sprzęt dowozimy na wybrane miejsce, montujemy i pozostawiamy pod Waszą opieką. Poznajcie cennik wynajmu kul wodnych – kolorowych, przeźroczystych, dużych i małych!

W celu uzgodnienia warunków współpracy, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu:
e-mail: lumis@lumis.pl
Kom. +48 502 777 812
Napisz lub zadzwoń do www.lumis.pl

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Kule wodne

Kule wodne

Kule wodne to świetna zabawa na wodzie!

www.lumis.pl © Wykonanie MCS Group