facebook
Największa baza atrakcji na imprezy w polsce

Dmuchane zabawki - zjeżdżalnie i inne dmuchańce wynajem

Dmuchane zjeżdżalnie, zabawki i dmuchańce na wynajem - Lumis.pl

Jeśli organizujesz piknik lub festyn na większą ilość osób w piękny letni dzień, powinieneś zadbać o rozrywkę i fantastyczną zabawę dla najmłodszych. Z pewnością wtedy Twoja impreza zyska na atrakcyjności i zostanie zapamiętana na dłużej! Aby zapewnić dzieciom aktywną formę spędzania czasu polecamy nasze dmuchane zjeżdżalnie na wynajem. Spełniają nie tylko funkcję doskonałego miejsca do zabawy przez skakanie i zjeżdżanie, ale również będą widoczne z daleka przez swój duży rozmiar i jaskrawe kolory przykuwające uwagę. Dzięki temu miejsce festynu czy przyjęcia będzie dobrze oznaczone, wyróżni się na tle otoczenia i przyciągnie więcej osób.

Oferowane przez nas dmuchańce mają różne rozmiary: niektóre z nich są nieco mniejsze, a więc przeznaczone na mniejsze imprezy, a inne są wręcz ogromne. Przez to są w stanie bezpiecznie pomieścić dużą liczbę osób na raz - mają dużą przepustowość. Równocześnie, są trwałe i odporne na całodzienne użytkowanie oraz działanie promieni słonecznych lub opady deszczu. Każda proponowana przez nas zjeżdżalnia jest uszyta z solidnych materiałów i pokryta farbami niegroźnymi dla zdrowia w kolorach, które z pewnością spodobają się najmłodszym. Ponadto, wszystkie z dostarczanych przez nas zabawek przeszły niezbędne testy bezpieczeństwa - dzieci nie zrobią sobie krzywdy podczas rozważnego korzystania z nich.

Możesz wybierać spośród wielu ciekawych kształtów i niebanalnych wzorów naszych dmuchanych zjeżdżalni. Proponujemy na przykład motywy zwierzęce w żywych kolorach, takie jak dmuchaniec - dżungla lub lew. Wybierz zabawkę o bajkowej tematyce, na przykład “Minionki” czy “Kraina Lodu”, które są prawdziwym hitem wśród dzieci. Ciekawym wzorem jest też pokaźny dinozaur. Sprawdź, jakie inne kolorowe, stylizowane konstrukcje do zjeżdżania możesz wynająć.

Jeśli chcesz sprawić radość wielu dzieciom, wynajmij nasze nadmuchiwane zabawki, które doskonale sprawdzają się na imprezach plenerowych. Do każdego wynajmu zjeżdżalni zapewniamy jej dowóz na miejsce oraz montaż.

Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów
Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów
www.lumis.pl © Wykonanie MCS Group