facebook
Największa baza atrakcji na imprezy w polsce

Inne atrakcje na imprezy  

Cymbergaj, trampoliny, baseny z kulami wodnymi - wynajem atrakcji - Lumis.pl

Wszelkie festyny, duże przyjęcia i pikniki warto wzbogacić o dodatkowe elementy służące rozrywce gości. Dlatego oprócz dmuchanych placów zabaw proponujemy inne atrakcje na imprezy, które trudno sklasyfikować do jednej, konkretnej grupy ze względu na ich różnorodność. Cieszą się szczególnym powodzeniem na rozmaitych imprezach masowych. Do tej kategorii należą urządzenia pneumatyczne oraz mechaniczne, z których może korzystać wiele osób, takie jak trampolina czy cymbergaj. Proponujemy wyłącznie bezpieczne urządzenia, wykonane z solidnych materiałów, a więc odporne na długotrwałą eksploatację mimo długotrwałego użytkowania.

Oferujemy szeroki wybór niebanalnych atrakcji imprezowych na wynajem. Zaliczają się do nich na przykład dmuchane kule wodne (wraz z basenem), które stanowią ciekawą, aktywną formę spędzania czasu. Zabawa polega na tym, aby wejść do środka kuli, a następnie próbować poruszać się po wodzie unosząc się na jej powierzchni i zachowując równowagę.

Proponujemy również ponycycle – koniki mechaniczne, które są hitem na festynach w ostatnim czasie. Dostępne są w trzech rozmiarach, dla małych i większych dzieci oraz dla dorosłych. Na szczególną uwagę zasługuje również nasz dmuchany tor pneumatyczny z autkami, który z pewnością przysporzy wiele radości małym kierowcom.

Wynajmiesz od nas również inne znane urządzenia służące do zabawy, takie jak trampoliny, cymbergaje czy kule do zorbingu. Wybierz nasze propozycje – gwarantujemy niezapomnianą wrażenia na Twoim festynie czy pikniku!

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
www.lumis.pl © Wykonanie MCS Group