facebook
Największa baza atrakcji na imprezy w polsce

Atrakcje na imprezy ... i nie tylko :)

Lumis, to przede wszystkim niesamowite atrakcje, realizacje imprez masowych i integracyjnych.
Przed nami kolejny sezon, podczas którego chcemy Państwa niezmiennie zaskakiwać i oferować coraz to ciekawsze atrakcje. Z roku na rok nasze doświadczenie rośnie, dzięki czemu i oferta jest dużo bogatsza. Cały czas dbamy o doskonalenie naszego sprzętu, chcemy maksymalnie dopasowywać ofertę do Państwa potrzeb. Nasza baza atrakcji stale się powiększa, dzięki czemu możemy sprostać rosnącym wymaganiom. Oferujemy atrakcje dla dzieci młodszych i starszych a także atrakcje dla dorosłych. Dlatego też nasza oferta sprawdzi się również podczas imprez integracyjnych, kiedy to pracownicy stają naprzeciw siebie, kreatywnie rywalizując. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi kolorowe dmuchańce, baseny dla najmłodszych, urządzenia do rywalizacji, zjeżdżalnie, sztuczną krowę, gigantyczne piłkarzyki, czy kule wodne.

ZADZWOŃ +48 502 777 812 Napisz do nas Pobierz cennik

Lumis.pl w reklamie Apart!

Lumis.pl w reklamie Lotto!

Lumis.pl w MAM TALENT!

Oprócz sprzętu, oferujemy Państwu również profesjonalne doradztwo doboru atrakcji na każdą imprezę, pomoc w dowiezieniu a także serwisowaniu sprzętu. Nasze atrakcje na pikniki sprawdzają się znakomicie w większym i mniejszym gronie, zależnie od zapotrzebowania.

Naszym celem jest przede wszystkim dostarczanie jak najwyższej jakości w atrakcyjnej cenie. Nasz asortyment stale się zwiększa, chcemy oferować Państwu maksymalnie wiele atrakcji, dostarczać rozrywki na wysokim poziomie. Jeśli nie wiedzą Państwo, jakie urządzenia się sprawdzą, zapraszamy do kontaktu.
Nasi pracownicy czekają na Państwa telefon lub email ;-)

Mamy nadzieję, że spełnimy Państwa oczekiwania.
Zapraszamy gorąco do współpracy!

atrakcje na imprezy atrakcje na pikniki
pikniki atrakcje kule wodne na piknik wypożyczenie
Lumis atrakcje dla dorosłych pikniki tematyczne

www.lumis.pl © Wykonanie MCS Group