facebook
Największa baza atrakcji na imprezy w polsce

Place zabaw 

Dmuchane place zabaw dla dzieci wynajem, tory przeszkód, ścianki wspinaczkowe - Lumis.pl
Każdy z nas z nostalgią wspomina czasy dzieciństwa, kiedy beztrosko biegało się po dworze do wieczora, poznawało nowych kolegów i wymyślało rozmaite psoty na placach zabaw. Obecnie są one o wiele bardziej wzbogacone i lepsze jakościowo, niż te, które my pamiętamy. Nasza firma tworzy wyjątkowe miejsca do zabawy, które łączą w sobie przestrzenne tory przeszkód, zjeżdżalnie, ścianki wspinaczkowe i tunele.

Oferowane przez nas dmuchane place zabaw dla dzieci na wynajem są bezpieczną przestrzenią do rozwijania kreatywności oraz równowagi i koordynacji ruchowej. Uzyskane przez nas niezbędne atesty poświadczają ich bezpieczeństwo. Nie ma w nich wystających elementów, które mogłyby stwarzać zagrożenie i wykonane są z solidnych materiałów, odpornych na długotrwałą eksploatację i oddziaływanie warunków atmosferycznych. Kolory naszych dmuchanych placów zabaw zawsze są żywe i atrakcyjne dla najmłodszych, ponieważ stosujemy sprawdzone farby, które nie ścierają się w miarę użytkowania naszych produktów. Ponadto, każda konstrukcja jest przestrzenna i ma dużą przepustowość - może przebywać w niej dużo osób na raz, niezależnie czy jest to pojedyncza ścianka wspinaczkowa czy miejsce do skakania.

Możesz wynająć wiele bajkowych propozycji dmuchanych placów zabaw, które z pewnością wprawią w zachwyt każde dziecko, gdy tylko je zobaczy. Dostępne są atrakcyjne krainy tematyczne, takie jak dziki zachód czy wodny świat. Mamy również wzory ze znanymi dzieciom postaciami z bajek (np. Spongebob) oraz z ciekawymi zwierzętami, takimi jak hipopotam czy lemur.

Każdy nasz dmuchany plac zabaw łączy ze sobą świetną zabawę i spędzanie czasu na świeżym powietrzu z rozwijaniem zdrowego ducha rywalizacji. Wybierz model z torem przeszkód lub ścianką wspinaczkową, by zapewnić dzieciom ogromną frajdę i podłoże do aktywności fizycznej. Możesz wynająć nasze konstrukcje zarówno na małe przyjęcia, jak i duże imprezy, gdzie sprawdzą się szczególnie dobrze ze względu na swoje duże rozmiary. Dzieciom zapewnisz bezpieczną formę aktywnego spędzania czasu na torach przeszkód i ściankach wspinaczkowych, a dorośli będą mieli chwilę dla siebie.
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów
www.lumis.pl © Wykonanie MCS Group