facebook
Największa baza atrakcji na imprezy w polsce

Dodatki do imprez i animacje 

Wynajem dodatków do imprez: maszyny do popcornu, waty cukrowej, malowanie twarzy - Lumis.pl

Dzieci mają duże pokłady energii, które muszą spożytkować. Szybko się nudzą i potrzebne im są dodatkowe atrakcje, aby chętnie pozostały w jednym miejscu. Dlatego proponujemy nasze dodatki do imprez i animacje, które urozmaicą każde Twoje przyjęcie czy festyn. Niektóre z proponowanych przez nas atrakcji z pewnością zainteresują również dorosłych, co czyni je uniwersalnym sposobem na wzbogacenie oprawy każdego przyjęcia.

Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę animatorów, którzy mają doświadczenie w prowadzeniu wielu ciekawych zabaw. Potrafią wcielać się w różne role i zadbają, by nikt nie czuł się samotny oraz by na twarzach dzieci cały czas gościły uśmiechy.

Doradzimy Ci w wyborze atrakcji tak, by stanowiły doskonałe uzupełnienie i dodatek do Twojej imprezy. Wiemy, że powinny jak najlepiej pasować do jej tematyki oraz do okazji. W naszej ofercie znajdują się zarówno typowe atrakcje, jak i szeroki wybór niebanalnych animacji. Możesz wybrać stanowiska z popcornem i watą cukrową, które wszyscy uwielbiają. Balony z helem oraz klaun, szczudlarz, żongler czy iluzjonista z pewnością przyciągną uwagę zarówno dzieci, jak i dorosłych. Jeśli chcesz, by najmłodsi zajęli się czymś na dłużej, wybierz konkursy z nagrodami, zabawy z chustą animacyjną lub warsztaty plastyczne.

Ostatnio modne na imprezach są również tatuaże henną, malowanie buzi oraz chodzące maskotki. Korzystanie z tego typu atrakcji będzie świetną okazją do zrobienia pamiątkowych zdjęć.

Skorzystaj z naszych wesołych propozycji i zorganizuj niezapomniane przyjęcie!

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
www.lumis.pl © Wykonanie MCS Group