Lumis atrakcje na imprezy
facebook
Największa baza atrakcji na imprezy w polsce

Zjeżdżalnie 

Dmuchane zjeżdżalnie, zabawki i dmuchańce na wynajem - Lumis.pl

Dmuchane zabawki - zjeżdżalnie i inne dmuchańce wynajem

Dmuchana zjeżdżalnia – obiekt pożądania każdego dziecka. Wybrałeś się ze swoją pociechą na piknik rodzinny, festyn albo inny event plenerowy i jest tam taka zjeżdżalnia? Jesteśmy przekonani, że państwa dziecko nie będzie mogło oderwać oczu od tego urządzenia! Dlaczego? Bo gwarantuje naprawdę dobrą zabawę. Dzieci zwracają uwagę na nieszablonowe kształty, przykuwające wzrok kolory oraz niespotykane wzory. Wiemy o tym, dlatego wychodzimy naprzeciw tym oczekiwaniom. Oferujemy wynajem dwunastu modeli zjeżdżalni dmuchanych. Niektóre są naprawdę unikalne, ponieważ jedyne w Polsce. Chcesz by dziecko poczuło się wyjątkowo? Daj mu możliwość zabawy na jedynej w swoim rodzaju zjeżdżalni dmuchanej. Z całą pewnością będzie szczęśliwe. A dobrze wiadomo, że nie ma nic cenniejszego niż dziecięcy uśmiech.

Chcesz uszczęśliwić najmłodszych podczas imprezy plenerowej? Poznaj oferowane przez nas dmuchańce na wynajem. Dobre warunki finansowe, przygotowanie placu zabaw i innych dodatków z pewnością pozytywnie wpłynie na przebieg organizowanej przez Ciebie imprezy.

Nasze urządzenia przywozimy na wskazane miejsce, rozstawiamy, rozkładamy i pozostawiamy zabezpieczone, gotowe do zabawy. Skontaktuj się z nami i poznaj najlepsze warunki wynajmu dmuchańców i zjeżdżalni dmuchanych!

Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów
Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów
www.lumis.pl © Wykonanie MCS Group